Adsense Pinsiz Hesap Doğrulama

Adsense Pinsiz Hesap Doğrulama

wpgplus_message:

wpgplus_publish: yes

Google, Para Kazanma

20 Ağustos 2013

ekledi.

1 yorum yazıldı

1595 kez incelendi.

Merhaba arkadaşlar adsense hesaplarımızı pinsiz nasıl onaylarız bunu anlatacağım. Adsense web site sahiplerine ait bir reklam platformudur. Adsense hesabımıza giriş yaptığımızda ”Ödemeleriniz şu anda bekletilmektedir. Ödemelerinizin gerçekleşmesi için yapmanız gereken işlemler var. Daha fazla ayrıntı.”  bu şekilde bir metinle karşılaşmaktayız. Tebrik ederiz artık sizde bir yayıncısınız. Sitemize aldığımız reklamlardan oluşan ve 10$ ulaşan kazançlarda Google Adsense banka onayı ve pin onayı istemektedir. Pin onayları normalde verdiğimiz adrese gelecektir, fakat çoğu zaman ulaşmamakta ve çaresiz bir bekleyişin içine gireriz, ama üzülmek yok Google bunada çözüm üretmiş adınıza ait faturayı vereceğimiz adrese yüklüyoruz ve adsensemiz onaylanıyor. Pin kodunun gelmemesi veya ulaşmaması sonucu doğan bu tedirginlik, pini girilmemiş hesapların aktif olmadığından kazançlarımızı limit olan 100$ geçmiş olsa dahi ödeme yapmamaktadır. Pin adresi gönderilmekte ama ulaşması yeni pin istediniz ama bunda da muzdarip oldunuz lakin sıkıntı dert etmeyin dostlar.  Aşağıda vermiş olduğum linke tıklayınız. Adsense Pinsiz Onay!

  • Peki burada yapmanız gereken neler?

Adsense pinsiz onay

 

 

 

 

 

 

 

  1. Adsense’de kayıtlı Adımızı ve Soyadı’mızı giriyoruz.
  2. Adsense hesabımıza giriş yaptığımız e-posta adresimizi giriyoruz.
  3. Yayımcı numarasını giriyoruz. ( Adsense heabımıza girince üst bölümde Yayıncı Kimliği: pub-0254544458845 bu şekilde bulunan bölümü giriyoruz.
  4. Taramış olduğumuz kimliğimizi yüklüyoruz. ( aynı sayfada arka ve ön yüzü bulunmalı )
  5. Son olarak gönder diyoruz ve dosyamız yüklenmektedir hayırlı olsun.

Etiketler: , , , , , , , , , ,

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. Gmail Kaydol diyor ki:

    ben daha önce bu şekilde bir hesap onayladım. 1 ay içinde bir tane daha onaylıcam. bunun için 3 kez pin isteme hakkınız bitecek ve üzerinden 1 ay daha geçicek. yoksa kabul etmezler.

Genel Seçim 2015 | islami sohbet